-->

poniedziałek, 9 kwietnia 2012

BE MY GUEST ON PINTEREST!


Uzależniłam się... Spędzam tu czas, którego nie mam przyPINając bez końca. Zapraszam na moje PINTERESTOWE konto! Może Was za-(p)INTERESuje...
POLECAM!


 Wystarczy kliknąć DZIKILOKATORPINTEREST!(zdjęcia pochodzą z mojego konta, źródło: Pinterest)

8 komentarzy:

 1. Haha, to witaj w gronie uzależnionych :-D
  Pozdr
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki! Niebawem powstaną grupy wsparcia dla Anonimowych PrzyPINających! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Weszłam na Twojego bloga, ponieważ gdzieś u kogoś znajomego umieściłaś swój komentarz - jak to na blogach od jednego do drugiego wędruje się :) Świetne te foty.
  O co chodzi z tą stroną? Możesz tam kolekcjonować każdy obraz w sieci, czy może tylko Twojego autorstwa? Czy coś poza zdjęciami można na swoim profilu organizować? Jaka jest idea tego portalu? Pierwsze o nim słyszę i po obejrzeniu Twojego profilu tam zainteresował mnie.
  Przeczytałam post z Kerią Knightly (czy jak tam się ją pisze), popieram w 100% i chyba jej brzydszego zdjęcia nie widziałam - świetnie zobrazowałaś posta ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Kobieto, ideą jest przypinanie zdjęć, inspiracji itp. z sieci bądź własnych, które możesz dzielić z innymi. Są tam tematyczne tablice (sama możesz podzielić swoje materiały tematycznie), do których przyPINasz to, co Ci się podoba.Dla siebie i innych, jasna sprawa! ;)
  Dzięki za komentarz (również ten o Keirze ;))!
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehehehe, czyli wpadłaś do króliczej nory bez dna :), dnia brakuje. Jako zdeklarowana przeciwniczka fesja nie mogę mieć konta na pinie, czego akurat szczerze żałuję, ale również mitrężę tam dłuuugie godziny :) Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie na fejsie również niet,wybrałam mniejsze zło ;), czyli Twittera i ze względu na Pinteresta właśnie założylam sobie tam konto.
  A czas mi tam płynie, o mój smutku, jak szybko!:)
  Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń